GGL Map (1.0.0-alpha20) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Project
ru: Проект

en: Name
ru: Название

en: Path
ru: Путь

en: Default settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Location
ru: Место

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Map
ru: Карта

en: Marker
ru: Маркер

en: Collection
ru: Коллекция

en: Icon width
ru: Ширина иконки

en: Icon height
ru: Высота иконки

en: Cluster
ru: Кластер

en: Popup Content
ru: Всплывающее содержимое
