GGL Map (1.0.0-alpha21) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Map
gu: નકશો
