GGL Map (1.0.0-alpha22) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Project
eu: Proiektua

en: Name
eu: Izena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Map
eu: Mapa
