GGL Map (1.0.0-alpha22) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Project
no: Prosjekt

en: Name
no: Navn

en: Path
no: Sti

en: Default settings
no: Standardinnstillinger

en: Location
no: Sted

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: Map
no: Kart
