GGL Map (1.0.0-alpha22) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Project
uk: Проект

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Path
uk: Шлях

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Location
uk: Місце розташування

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Map
uk: Мапа

en: Marker
uk: Позначка

en: Collection
uk: Збірка

en: Cluster
uk: Кластер

en: Popup Content
uk: Спливний вміст
