GGL Map (1.0.0-alpha23) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Project
pt: Projeto

en: Name
pt: Nome

en: Path
pt: Caminho

en: Default settings
pt: Opções padrão

en: Location
pt: Localização

en: Map
pt: Mapa

en: Collection
pt: Coleção
