GGL Map (1.0.0-alpha24) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Project
fa: پروژه

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Location
fa: مکان

en: Map
fa: نقشه
