GGL Map (1.0.0-alpha24) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ
