GGL Map (1.0.0-alpha28) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Project
oc: Projèctes

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Location
oc: Emplaçament

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud
