GGL Map (1.0.0-alpha30) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Project
tr: Proje

en: Name
tr: İsim

en: Path
tr: Yol

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Location
tr: Konum

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Map
tr: Harita
