GGL Map (1.0.0-alpha31) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Project
sv: Projekt

en: Name
sv: Namn

en: Path
sv: Sökväg

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Location
sv: Plats

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Map
sv: Karta

en: Marker
sv: Markör

en: Collection
sv: Samling

en: Cluster
sv: Kluster
