GGL Map (1.0.0-alpha32) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Path
nl: Pad

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Location
nl: Locatie

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Map
nl: Landkaart

en: Collection
nl: Collectie
