GGL Map (1.0.0-alpha34) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Project
ta: திட்டம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பாதை

en: Location
ta: இடம்

en: Map
ta: வரைபடம்
