GGL Map (1.0.0-alpha35) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Project
ar: المشروع

en: Name
ar: الاسم

en: Path
ar: المسار

en: Location
ar: الموضع

en: Map
ar: خريطة
