GGL Map (1.0.0-alpha35) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Project
de: Projekt

en: Path
de: Pfad

en: Default settings
de: Standardeinstellungen

en: Location
de: Ort

en: Google Map
de: Google Karte

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Map
de: Karte

en: Marker
de: Markierung

en: Collection
de: Kollektion

en: Icon URL
de: Icon-URL
