GGL Map (1.0.0-alpha35) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Location
gl: Localización

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Map
gl: Mapa

en: Marker
gl: Separador de Miles
