GGL Map (1.0.0-alpha35) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Project
pt: Projecto

en: Name
pt: Nome

en: Default settings
pt: Opções predefinidas

en: Location
pt: Localização

en: Map
pt: Mapa

en: Marker
pt: Marcador
