GGL Map (1.0.0-alpha35) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Project
sk: Projekt

en: Name
sk: Názov

en: Path
sk: Cesta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Map
sk: Mapa

en: Marker
sk: Značka
