GGL Map (1.0.0-alpha38) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Project
et: Projekt

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Tee

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Location
et: Asukoht

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map
et: Kaart

en: Collection
et: Autorikollektsioon
