GGL Map (1.0.0-alpha39) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: Location
mr: स्थळ

en: Google Map
mr: गूगल नकाशा
