GGL Map (1.0.0-alpha40) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Project
fr: Projet

en: Name
fr: Nom

en: Path
fr: Chemin

en: Default settings
fr: Paramètres par défaut

en: Location
fr: Emplacement

en: Map
fr: Carte

en: Marker
fr: Marqueur

en: Icon URL
fr: URL de l'icône
