GGL Map (1.0.0-alpha40) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Project
hi: परियोजना

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: Location
hi: स्थान

en: Map
hi: नक्शा
