GGL Map (1.0.0-alpha40) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Project
lt: Projektas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Location
lt: Vieta

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Map
lt: Žemėlapis
