GGL Map (1.1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Project
da: Projekt

en: Name
da: Navn

en: Path
da: Sti

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Location
da: Lokation

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Map
da: Knyt
