GGL Map (1.1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Project
ro: Proiect

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Location
ro: Locația

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Map
ro: Hartă
