G&G Pushcast (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Clear log
el: Καθαρισμός ημερολογίου
