G&G Pushcast (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content types
et: Sisutüübid

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused
