G&G Pushcast (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
