G&G Pushcast (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
