G&G Pushcast (2.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: API Key
hu: API-kulcs

en: About
hu: Leírás

en: Log messages
hu: Naplóüzenetek

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Push
hu: Eltolás

en: Clear log
hu: Napló törlése
