G&G Pushcast (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: About
nl: Over

en: Log messages
nl: Log berichten

en: Web services
nl: Webservices

en: Clear log
nl: Log wissen

en: Notifications settings
nl: Instellingen van meldingen
