G&G Pushcast (2.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri
