G&G Pushcast (2.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب
