G&G Pushcast (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
