G&G Pushcast (2.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
