G&G Pushcast (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
