G&G Pushcast (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Clear log
ca: Neteja el registre
