G&G Pushcast (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: About
cs: Popis

en: Log messages
cs: Logovat zprávy

en: Web services
cs: Webové služby
