G&G Pushcast (2.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: About
de: Über

en: Log messages
de: Protokollnachrichten

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Push
de: Ausliefern

en: Clear log
de: Protokoll leeren

en: Notifications settings
de: Benachrichtigungs-Einstellungen
