G&G Pushcast (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: API Key
es: Clave API

en: About
es: Acerca de

en: Log messages
es: Registrar mensajes

en: Web services
es: Servicios web

en: Clear log
es: Limpiar registro
