G&G Pushcast (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content types
eu: Eduki motak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
