G&G Pushcast (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
