G&G Pushcast (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: About
fi: Tietoja

en: Log messages
fi: Kirjaa viestit lokiin

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Clear log
fi: Tyhjennä loki
