G&G Pushcast (2.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Content types
fr: Types de contenu

en: API Key
fr: Clé d'API

en: About
fr: À propos

en: Log messages
fr: Journaliser les messages

en: Web services
fr: Services Web

en: Push
fr: Pousser

en: Clear log
fr: Vider le journal

en: Notifications settings
fr: Réglages de notifications
