G&G Pushcast (2.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
