G&G Pushcast (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: About
it: Informazioni

en: Log messages
it: Messaggi di log

en: Web services
it: Web service

en: Clear log
it: Azzera il registro
