G&G Pushcast (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: About
ja: アバウト

en: Log messages
ja: ログメッセージ

en: Web services
ja: ウェブサービス
