G&G Pushcast (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
