G&G Pushcast (2.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: API Key
pl: Klucz API

en: About
pl: O stronie

en: Log messages
pl: Loguj wiadomości

en: Web services
pl: Usługi web

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Notifications settings
pl: Ustawienia powiadomień
