G&G Pushcast (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: API Key
ro: Cheie API

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web
